KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13789139

nr 1378 9139

Lennart Aschenbrenner

(f. 1943), Sverige

Färgetsning, Signerad, numrerad 46/65, daterad -83. Oramat löst blad

Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 februari 2021
kl 20:05:28

15/2 11:06:41 1      Vinnande bud

Lennart Aschenbrenner

Läs mer om Lennart Aschenbrenner